شامپو ضد ریزش مو

نویسنده : admin 2018/04/20 تعداد نظرات : 0
شامپو ضد ریزش مو

شامپو ضد ریزش مو

افزودنی های شامپو ضد ریزش مو خود به دو دسته تقسیم بندی می شوند.

الف- افزودنی های عمومی

موادی مانند نگهدارنده ها برای جلوگیری از آلودگی میکروبی، نمک برای افزایش قوام شامپو و اسانس برای خوشبو نمودن شامپو و ا.د.ت. آ (EDTA) برای کاهش سختی آب و سیتریک اسید جهت تنظیم
پ هاش جزء افزودنی های شامپو به حساب می آیند.

اگر به ترکیبات تشکیل دهنده شامپوهادقت کنیم خواهیم دید اجزائی مثل اسیدسیتریک، نمک، ا.د.ت.ا، نگهدارنده، اسانس، رنگ و آب در همه شامپوها مشترک هستند بنابراین در انتخاب شامپو دقت به این موارد اهمیتی ندارد.

ب- افزودنی های اختصاصی

در فرمولاسیون شامپوهای نوین مواد ویژه ای برای خلق اثربخشی خاص به شامپو اضافه می گردند تا شامپو علاوه بر شویندگی بتواند ویژگی های زیبایی مورد انتظار را نیز برآورده نماید. در انتخاب شامپوی مناسب دقت بهمواد فعال کننده سطح و همچنین افزودنی های اختصاصی بسیار مهم است.

محتویات شامپو ضد ریزش مو

به شامپو ضد ریزش مو  جدید اجزاء ویژه ای به نام ضخیم کننده‏(Thickner) اضافه شده است.  شامپو ضد ریزش مو در واقع سطح تارهای مو را با لایه ای از پروتئین می پوشانند بنابراین باعث می شوند هربار  که شما از شامپو ضد ریزش مو استفاده می کنید موی شما پر پشت تر به نظر برسد.

پروتئین‏ کراتین و آمینو اسیدها به ساقه مو می پیوندند و شکافهای ایجاد شده در اثر استفاده از مواد نامرغوب را پر می کند. این امر باعث افزایش مقاومت مو و محافظت از آن می گردد. پروتئین تخم مرغ با مو پیوند ایجاد نمی کند بنابراین استفاده از آن در شامپو ضد ریزش مو  فقط یک مانور تبلیغاتی (Gimmick) است.

مواد مرطوب کننده‏، موی شما را هیدراته می کند درست همان اثری که بر روی پوست هم دارد. پنتنول و ویتامین ب۵ برخلاف بقیه ویتامین ها به داخل محور مو نفوذ می کنند و برای افزایش استحکام و سلامت مو مفید می باشد. (دقت کنید که از ویتامین برای افزودن خواص نرم کنندگی استفاده شده نه تغذیه و تقویت مو)

هرچند پروتوئین موجود در شامپو ضد ریزش مو  به داخل محور مو نفوذ نمی کنند اما با پوشانیدن سطح مو باعث پرپشت به نظر آمدن و افزایش خاصیت نرم کنندگی می شوند. پروتوئین ابریشم به افزایش درخشندگی مو کمک  می کند.

انواع شامپو ضد ریزش مو تخصصی DOORI

شامپو درمانی goldpack

شامپو درمانی supermix

شامپو درمانی royalpack

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره و تهیه محصولات تخصصی با ما تماس بگیرید.