درمان رویش مجدد مو با ماسک موهای نارگیل و آلوئه ورا

نویسنده : admin 2019/01/10 تعداد نظرات : 0
درمان رویش مجدد مو

درمان رویش مجدد مو

درمان رویش مجدد مو | ریزش مو علاوه بر اینکه تاثیر پذیر از یک سری شرایط زندگی از قبیل استرس، کمبود ویتامین، آلودگی و … می باشد یک روند طبیعی مربوط به سن می باشد. اما با گذشت زمان این مساله موجب نگرانی بسیاری از افراد می شود که در صورت عدم توقف ریزش مو سر می بایست به آن رسیدگی کرد و به دنبال درمان رویش مجدد مو شد.

بسیاری از کسانی که از ابتدا موهای پرپشتی داشتند و سپس دچار ریزش مو و کم پشتی موشده اند نگران این هستند که آیا امکان دارد که موهایشان مانند گذشته پرپشت شود؟ آیا راهی برای درمان رویش مجدد مو وجود دارد؟ برای پاسخ به این پرشش باید گفت استفاده از روش های طبیعی و گیاهی بهترین گزینه برای درمان رویش مجدد مو و بازگشت مو به حالت اولیه خود است که می توانید با انجام روش هایی که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد موهای پرپشت و زیبایی همانند گذشته داشته باشید. پس با ما همراه باشید.

درمان رویش مجدد مو با شیر نارگیل

درمان رویش مجدد مو

یک عدد نارگیل خشک را پوست کنده و آن را بشکنید. سپس گوشت نارگیل را در آوردیدو داخل مخلوط کن بریزید و خوب مخلوط کنید. این مخلوط را به مدت ۵ دقیقه حرارت دهیدو بگذارید تا خنک شود و بعد داخل بطری ریخته داخل یخچال قرار دهید تا یخ بزند.

سپس آن را روی پوست سر و موی خود بمالید. و به مدت ۵ دقیقه روی سرتان ماساژ دهید.به مدت ۳۰ الی ۴۵ دقیقه صبر کنید و بعد موهایتان را با آب و شامپو بشورید.این روند را می توانید هفته ای ۲ بار برای درمان رویش مجدد مو انجام دهید.

شیر نارگیل و عسل برای درمان رویش مجدد مو

درمان رویش مجدد مو سر

مخلوط عسل و شیرنارگیل برای افزایش رشد مو و تغذیه موهای آسیب دیده مفید هستند. این مخلوط همچنین نقش مهمی برای درمان رویش مجدد مو دارد.نارگیل تازه و خشک را شکسته و گوشت آم را از پوسته جدا نمایید و در داخل مخلوط کن ریخته،کمی به آن آب اضافه نمایید و به خوبی میکس نمایید. مخلوط را به مدت ۵ دقیقه حرارت دهید.

پس از خنک شدن چند قطره عسل به آن اضافه نمایید. حال می توانیداین ماسک مو را روی پوست سر خود بگذارید. ۳۰ الی ۴۰ دقیقه بگذاریدتا روی سرتان بماند سپس با اب گرم و شامپو شستشو دهید.این ماسک را هفته ای ۲ بار می توانید تهیه نمایید. می توانید باقی مانده مخلوط را در یخچال قرار دهید تا در دفعات بعد از آن استفاده نمایید.

درمان رویش مجدد مو با شیر نارگیل , ماست و آبلیمو

طبق دستورالعمل فوق شیرنارگیل را تهیه کنید. و آبلیمو و مقداری ماست به آن اضافه کنید.سپس به صورت ماسک روی پوست سرتان بگذارید و حدود ۵ دقیقه موهایتان را ماساژ دهید.و بعد با آب و شامپو بشورید. این ماسک را می توانید هفته ای ۲ بار تهیه نموده و استفاده کنید.

استفاده از روغن نارگیل

درمان رویش مجدد مو با نارگیل

موهایتان قبل از مصرف روغن نارگیل می بایست تمیز باشد. برای استفاده می توانید کمی روغن نارگیل را در کف دستتان ریخته و مستقیما روی موهای سرتان و ریشه موی خود بزنید. سپس به مدت ۵ دقیقه ماساژ دهید. اجازه دهید برای درمان رویش مجدد مو هایتان روغن نارگیل حدود ۳۰ دقیقه الی ۱ ساعت روی سرتان بماند سپس با آب گرم و شامپوی مناسب شستشو دهید.توجه نمایید در صورتی که روغن نارگیلتان جامد یا نیمه جامد باشد قبل از مصرف آن را گرم کنید.

آلوئه ورا برای درمان رویش مجدد مو

درمان رویش مجدد مو با الوئه ورا

برای درمان رویش مجدد مو هایتان برگ تازه آلوئه ورا را بریده و ژل داخل آن را خارج نمایید. این ژل را به طور مستقیم روی پوست سر و موهایتان بمالید. بعد از آنکه به مدت ۱ ساعت روی سرتان باقی ماند و با شامپو و آب گرم بشورید. این درمان را هفته ای ۲ تا ۳ بار می توانید در منزل تکرار کنید و اثرات آن را مشاهده نمایید

آلوئه ورا و روغن نارگیل

طبق دستورالعمل قبلی ژل آلوئه ورا را استخراج کنید. ۲ قاشق غذاخوری از این ژل را همراه با ۳ قاشق غذاخوری روغن نترگیل مخلوط کنید و بر روی پوست سرتان بمالید و چند دقیقه ماساژ دهید. و بعد از گذشت یک ساعت با آب و شامپو بشورید. برای درمان رویش مجدد مو می توانید این روش را هفته ای ۲ الی ۳ بار تکرار نمایید

آلوئه ورا و عسل

برای تهیه این ماسک می توانید ۲ قاشق غذاخوری ژل آلوئه ورا با ۲ قاشق غذاخوری عسل را داخل یک ظرف به خوبی مخلوط نمایید. و به ریشه موهایتان بمالید. پس از گذشت یک ساعت موهایتان را بشورید. می توانید از این ترکیب هفته ای ۲ تا ۳ بار استفاده کنید.

ژل آلوئه ورا با تخم مرغ
رویش مو

برای تقویت و پرپشتی و درمان رویش مجدد مو هایتان یک قاشق غذاخوری ژل آلوئه ورا را با ۲ عدد سفیده ی تخم مرغ داخل یک ظرف ریخته و به خوبی هم بزنید و سپس روی پوست سر و موهایتان بمالید و پس از گذشت ۳۰ دقیقه با آب گرم و شامپوی مناسبشستشو دهید. این ترکیب مقوی را هفته ای ۲ بار انجام دهید.

پیاز آلوئه ورا

یک عدد پیاز کوچک را رنده کرده و از یک صافی عبور دهید تا آب پیاز جدا شود. یک قاشق غذاخوری آب پیاز را با یک قاشق غذاخوری ژل آلوئه ورا خوب مخلوط کنید.  این ماسک را به مدت ۲۰ دقیقه روی سرتان بگذارید و سپس شستشو دهید. این ماسک را هفته ای ۱ الی ۲ بار می توانید تهیه نموده و استفاده کنید تا تاثیر بی نظیر آن را روی موهای خود مشاهده نمایید.

برای مشاهده ی طرز تهیه و مصرف ماسک های خانگی با استفاده از پیاز درمان ریزش مو سر را کلیک کنید.شما نیز می توانید چنانچه در زمینه استفاده از هر نوع ماسک های طبیعی و گیاهی تجربه خاصی دارید، پیشنهادات و تجربیات خود را در مورد ماسک های درمان رویش مجدد مو در صورت استفاده بیان نمایید تا سایر دوستان نیز از تاثیرات و خواص آن ها مطلع گردند.

و اگر سوالی در این زمینه دارید و به دنبال دستورالعمل ماسک خاصی برای درمان رویش مجدد مو و تقویت آن هستید با ما مطرح کنید تا در مقالات بعدی به آن ها بپردازیم.

شامپو ضد ریزش مو

فولیکول مو

ریزش مو استرسی

درمان ریزش مو سر

شامپو تضمینی ضد ریزش مو

باربری تهران